Logo

KORPA ZA UTOVARIVAC

Број на оглас: 3271032 | Објавен на: 18.06.2019, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


KORPA ZA UTOVARIVAC

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач