Logo

MOTOR KAMINC ISPRAVEN

Број на оглас: 3271033 | Објавен на: 12.06.2019, 18:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Motor KAMINC ispraven se fukncionira

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач