Logo

RIPER

Број на оглас: 3271035 | Објавен на: 14.08.2019, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


RIPER

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  xxxx

Потврден огласувач