Logo

PORSCHE CAYENNE 3.2 V6

Број на оглас: 3271072 | Објавен на: 22.09.2019, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Porsche

Модел: Cayenne

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 184 kw / 250 ks

Цена: 11.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Porsheto e vo odlicna sostojba
maksimalno socuvano
se e ispravno i funkcionira odlicno
so full oprema registrirano
servisirano so vgraden
nov atestiran plinski ured seuste pod garancija
so kolata odat
uste 4 bandasi original porsche
poveke informaci na tel

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  саше

Потврден огласувач