Logo

Fiat Punto 1.9 jtd klima 2002god

Број на оглас: 3271153 | Објавен на: 18.10.2019, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Цена: 1.700 €
1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Punto 1.9 jtd 82ks 4 vrati, klima vo odlicna sostojba registrirano cela godina do dekemvri 2019. Pali vozi.
ZVONETE NA OVOJ BROJ - 070394396
070394396
070394396

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  xxx (претпријатие)

Потврден огласувач