Logo

Lupo Golf SeAt Polo

Број на оглас: 3271189 | Објавен на: 16.02.2020, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Lupo Golf Seat Polo Audi

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 11.112 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dorza per lupo golf 4 Polo 2003. Seat 2001. Polo 2001

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач