Logo

PRODAVAM ALUMINSKI BANDAZI 15 4x108 SO GUMI EKSTRA CENA.....

Број на оглас: 3271282 | Објавен на: 30.06.2020, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 108

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM ALUMINSKI BANDAZI 15 4x108
EKSTRA CENA.....

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 / / / DARE / / /

Потврден огласувач