Logo

Bandazi 17/5#112 so gumi

Број на оглас: 3271344 | Објавен на: 01.12.2019, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se 17
5#112 so ubavi gumi
225/45/17=2
205/45/17=2

Cena 250e

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач