Logo

Mercedes-vito

Број на оглас: 3271477 | Објавен на: 27.07.2020, 23:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 77 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


115 cdi, 6 brzini, eu 4,8 sedista, 1 klizaca, na poraki ne ne odgovaram

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 acko

Потврден огласувач