Logo

OPEL CORSA 1.4 BENZ/PLIN FUL OPREMA 2010 EXTRA

Број на оглас: 3271503 | Објавен на: 19.07.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KAKO NOVO
PERFEKTEN MOTOR
PREKRASEN ENTERIER
KOMPLETNO ISPRAVNO
DVA KLUCA

NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Wv

Потврден огласувач