Logo

Sevrolt aveo 14 benzin prv gazda 2008god

Број на оглас: 3271692 | Објавен на: 16.07.2019, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Aveo

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.229 €
2.399 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima servisirana mozezamenazacip pomal

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач