Logo

Prodavam VW Touran

Број на оглас: 3271983 | Објавен на: 14.08.2019, 23:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touranot e vo odlicna sostojba so site novi gumi. Poseduva dobra oprema. Napraven servis pred 2000km. Bez nikakva maana, uvezen e od Italija malku izvozen vo MK.
KONTAKT:
071-503-863
071-503-863
071-503-863
071-503-863
071-503-863
071-503-863
Dolen broj nevazecki za ovoj oglas!

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач