Logo

GUMI SAVA

Број на оглас: 3272182 | Објавен на: 17.07.2019, 15:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава
2..CONTINENTAL 195 65 R15 --2300 denari

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач