1 / 4
Se prodava kuka vo Vizbegovo
По Договор
13.08.2020 18:27

Карпош / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1050 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ul. 4 Vizbegovo

Se prodava plac vo Vizbegovo so golemina od 1.050 metri kvadratni.So cist imoten list. Na placot ima kuka na dva kata .Cena po dogovor.

Shitet shtëpi në Vizbeg me oborr prej 1.050m2 me dokumente te rregullta

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

I N T E G R A motors group
Kacanicki Pat bb
Потврден огласувач
076 333 666
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Insignia 2.0 CDTI Cosmo

9300 €

Opel Astra 1.7 CDTI Edition

5999 €