Logo

Vlecna Sluzba EXPRESS Brzo do celta

Број на оглас: 3272403 | Објавен на: 17.08.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Vlecna sluzba, Express brzo do vaseto vozilo i nazad.
cela makedonija i vo stranstvo

-Vlecna sluzba
-Slep sluzba
-Влечна служба
-Шлеп служба

Огласи од: DOZNA dooel

DOZNA dooel

Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  DOZNA dooel (претпријатие)

Потврден огласувач