Logo

15 - ki, 4 x 100, 6J, Orginal Opel GM

Број на оглас: 3272450 | Објавен на: 14.08.2019, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 120 €
140 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


15 - ki, 4 x 100, 6J, Orginal Opel GM
Vectra, Corsa, Meriva, Agila, Astra

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Viktor

Потврден огласувач