Logo

Mikrobranova pecka

Број на оглас: 3272524 | Објавен на: 21.06.2019, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava postar model na mikrobranova pecka, mnogu dobro socuvana.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Васе

Потврден огласувач