Logo

Mini

Број на оглас: 3272762 | Објавен на: 24.06.2019, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
6.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 bandasi za mini cooper
16ki

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Sara

Потврден огласувач