Logo

Volvo fm 380 kiper moze zamena

Број на оглас: 3272998 | Објавен на: 08.04.2020, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicns sostojba 2004g ne registriran


 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 Mitko dimitriev

Потврден огласувач