Logo

Yamaha drag star 650

Број на оглас: 3273149 | Објавен на: 19.02.2020, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Туринг

Година: 2004

Модел: Drag star 650

Километри: 10000

Цена: 4.000 €

4.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava yamaha drag star 650 so napraven servis spremen za sezona domakinski cuvan so realni kilometri za KES extra cena

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач