Logo

Prodavam A4 cabrio s-line

Број на оглас: 3273188 | Објавен на: 01.12.2019, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Cabriolet

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam A4 cabriolet s-line so dobra oprema vo odlicna sostojba. Kolata e uvezena april 2018.Vo Makedonija ima izminato ne povekje od 20.000km. 4 novi gumi. Avtomatce za krov smeneto pred 1 mesec,raboti bezprekorno.Bez nitu edna maana, proverka kade sakate.
Moze zamena za poeftino vozilo so vasa doplata, ne postaro od 2005godina.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач