Logo

Maus Steelseries Rival 300

Број на оглас: 3273217 | Објавен на: 24.09.2019, 01:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Gaming maus Steelseries Rival 300, mnogu socuvan bez nikakvi oshtetuvanja so kutija i se vnatre.

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Drenix

Потврден огласувач