Logo

aprilia

Број на оглас: 3273239 | Објавен на: 13.02.2020, 00:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


se prodava aprilia sr 50 98 godina napraveno kompleten remont motorceto e pli vozi 077 814 426

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач