Logo

Mercedes 12 13

Број на оглас: 3273347 | Објавен на: 23.06.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo odlicna sostojba vredi da se vidi Kontakt telefon 078 366 448

 Валандово

Прати Е-Маил

 Mitko