Logo

Peugeot 207 1.6 hdi Pezo

Број на оглас: 3273376 | Објавен на: 08.08.2019, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo besprekorna sostojba
Napraven kompleten servis
Skoro novi gumi
Registrirana cela godina
Tel 071 822 232

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  GOCE ili Sasko

Потврден огласувач