Logo

FREZA OKOPUVAC ZA TRIMERI

Број на оглас: 3273407 | Објавен на: 23.05.2019, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


FREZATA MOZE DA SE KORISTI NA POVEKE TIPOVI TRIMERI PODETALNI INFORMACII NA KONTAKT TELEFONOT

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 AGREGATI

Потврден огласувач