Logo

Прочистувач на воздух KC-930EU-W (21 m²) Procistuvac vozduh

Број на оглас: 3273611 | Објавен на: 12.06.2019, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
11.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


НОВ УРЕД, купен од http://www.koni-copy.com.mk/product/sharp-plasmacluster-kc-930eu-w/

Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА филтрирање, со што се добива поздрава и посвежа околина.

Карактеристики:
• Погоден за простории до 21
• Активно чистење на воздухот со позитивни и негативни јони
• Пасивно чистење на воздухот преку Хепа филтер
• Анти микробактериски филтер
• Фитер за мирис со активен јаглен
• Навлажнување на воздухот
• Мала потрошувачка на електрична енергија
• Ниско ниво на бучава

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач