Logo

Mercedes c270 cdi

Број на оглас: 3273662 | Објавен на: 25.05.2019, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 4.800 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prekrasen mercedes c 270 cdi so naj ful oprema. Vo top sostojba. Slikite kazuvaat se.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Emil