Logo

215 / 65 / R 16 _Continental Cross Contact

Број на оглас: 3273916 | Објавен на: 12.07.2019, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi = 3500 denari
*javete se na 070 509 350

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач