Logo

Polovni gumi za motori

Број на оглас: 3273964 | Објавен на: 12.07.2019, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


150 / 50 / 17 = 25evra
140 / 80 / 17 = 25evra
100 / 90 / 19 = 15evra
100 / 90 / 17 = 15evra
110 / 70 / 17 = 10evra
90 / 90 / 17 = 10evra
2 . 50 - 17 = 10evra

*javete se na 070 509 350

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач