Logo

Mercedes A180 Avangarde

Број на оглас: 3274316 | Објавен на: 17.09.2020, 00:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba nema mana
Servisirano redovno zacuvana
Full oprema i site se funksionalni
Interesiranite moze da se javat samo na toj broj.070 532 967
070 532 967

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Luli

Потврден огласувач