1 / 12
CIRKULAR SO ABRIHTER
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 17:24

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM CIRKULAR SO ABRIHTER DOLG E 16 SM,ZA PRAVENJE DUPKI ZA SARKI I SE STO IMA GOLEM CIRKULAR JACINATA MU E 1,5 KONJ.CENA 350 FUNTI,IMA MESTO ZA DOGOVOR.NE ODGOVARAM NA VIBER,PORAKI I SKRIENI BROEVI.INFORMACII NA TEL.078/333-877 OD 17:00 DO 20:00 CASOT.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава / Можна е замена од:

Micho
Потврден огласувач
078/333-877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам