1 / 12
Audi А6 3.0 v6 quatro
6.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2021 17:39

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Одлично сочувано Ауди А6 3.0 v6 165 kw (225 ks) quatro, со доста опрема и се функционира до последно дугме. Регистрирано до 15 мај, 2021 год., направен сервис плочки напред и назад, како и сменети филтри, уље, каиш, ролери, натегачи, рамења, дискови, кратки спони, нови летни гуми (Sava UHP) итн. Има простор за договор на лице место со екстра цена за кеш!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
070351784
Испрати Е-маил до огласувачот