Logo

Vw Polo 2008 1.2

Број на оглас: 3274775 | Објавен на: 21.09.2020, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw polo 1.2 benzin
2008 godina.
138.xxx KM

Novi zimski gumi

Napraven servis pred 4 meseci

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 egzon jusufi

Потврден огласувач