Logo

Honda civic 2011 god 1.4 benzin/plin

Број на оглас: 3274951 | Објавен на: 08.07.2020, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2011

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 73 kw / 99 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e bez mana vredi da se vidi , vo bezprekorna sostojba registrirana so zelena karta so realna kilometraza

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vangel Aljokov

Потврден огласувач