Logo

Land rover 2.5

Број на оглас: 3274996 | Објавен на: 05.04.2020, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dzipo e vo odlicna sostojba pali vozi.
Moze zamena za dzip off road

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач