Logo

Max tocak-velosiped

Број на оглас: 3275040 | Објавен на: 12.06.2019, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava max velosiped 1gazda super socuvan se e funkcionalno na nego

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач