Logo

Delovi od motor od audi a6#2.5 tdi

Број на оглас: 3275293 | Објавен на: 24.09.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6#2.5 tdi

Tип на делови: Мотори

Цена: 360 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motorot e rasturen I se prodava vo delovi
Moze i komplet defekt dikton na levata glava
Desni bregasti kako novi
klackalici podizaci
Nemam turbo prodadeno e

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач