Logo

Aprilia dorsoduro 750

Број на оглас: 3275368 | Објавен на: 17.07.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2009

Модел: Dorsoduro

Километри: 45000

Цена: 3.600 €
3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi ujle filter

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач