Logo

PRODAVAM AUDI A4 B7 Avant BESPREKOREN

Број на оглас: 3275486 | Објавен на: 11.09.2019, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam AUDI A4,karavan,2007 god,2.0 tdi,140 hp, 8v, kolata e vo extra sostojba,domakinski odrzuvano,bez nikakvo vlozuvanje,
FULL OPREMA
SERVISNA KNISKA
REDOVNO SERVISIRANO
GARANCIJA ZA KILOMETRAZA 218000 km.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ilija

Потврден огласувач