Logo

Polo 1.4 tdi

Број на оглас: 3275539 | Објавен на: 19.07.2019, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 2.900 €
3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Polo 1.4 tdi 2006 god 51kw reg do 17 .05 .2020 odlicna sostojba ful oprema

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач