Logo

Купувам стан во центар

Број на оглас: 3275556 | Објавен на: 23.05.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 25.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Заинтересиран сум за купување стан во централното градско подрачје, со квадратура до 40 м2 и максимална цена до 25 илјади евра.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Станко