Logo

Se prodava 4 gumi Kormoran 185/60 R15

Број на оглас: 3275672 | Објавен на: 17.07.2019, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi Kormoran 185/60 R15 Zimski
odlicna sostojba pominati 4000km.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач