Logo

OPEL ASTRA 1.9 120KS 2004 GODINA

Број на оглас: 3275856 | Објавен на: 31.10.2019, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.9 120ks
2004Godina
Dizel 5,5l/100km
Servo
Klima ladi odlicno
Abs
6 brzini

Bez mana
Moze da se carini

Inf na brojot 078/376/332

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач