Logo

Mercedes w203 delovi-letva

Број на оглас: 3275859 | Објавен на: 12.07.2019, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Letva za mercedes w 203 sasija

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач