Logo

FIAT PUNTO 1.2 8V 2008GOD NA DELOVI

Број на оглас: 3275982 | Објавен на: 23.05.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


fiat punto 2008god so klima 1.2 benzin 8v na delovi

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач