Logo

Peugeot 307 1.6 HDI Germansko(redizajn)

Број на оглас: 3276092 | Објавен на: 02.06.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba,servisirano,smenet rebrasti kais.Zamaec i kumplug vo perfektna sostojba.Servisna kniska do posleden servis od Pezo Germanija.(vidi sliki).
Info 070/218-038

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Joker Kompani (претпријатие)

Потврден огласувач