Logo

Se izdava Trosoben stan - VERO JUMBO

Број на оглас: 3276186 | Објавен на: 18.06.2019, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 67 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава трособен, реновиран стан во Скопје(центар), зад кафана Лезет или наспроти Vero Jumbo. Станот е на 3ти спрат и плус приземје, има голема дневна, две спални, ходник, вц и тераса. Во двете спални има по 2 (посебни) кревети за спиење и може да се сместат вкупно 4 луѓе.

- Целиот стан има дупла изолација, нов мебел и нови плакари(како што може да видите на сликите), перална, ТВ, прибор за јадење и се друго што е потребно за нормално живеење. Исто така има и средена тераса со мебел од пелети(за жал нема слики од терасата).

- Станот не се издава преку агенција и немате никакви дополнителни трошоци.

- Цената е во зависност од тоа колку време планирате да седите во станот.

- Станот е слободен од 1 јули.

Телефон за контакт: 071/370-806

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Prodavac