Logo

Velosiped 26" shimano

Број на оглас: 3276433 | Објавен на: 04.04.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosiped tocok
26 bandasi
So shimano delovi
Se e ispravno
Novi lageri
Novi kumicki na kocnici
Novi sajli

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач