Logo

Renauli Reno 19 i 9 i megan vo delovi

Број на оглас: 3276470 | Објавен на: 21.11.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: R 19

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 14 kw / 19 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba
5
9
19
megan 1999 god
reno kango
vo delovi

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач